saç kesme oyunu


saç kesme oyunusaç kesme oyunu

Dilerseniz küt kesim saçlar, dilerseniz uzun perçemli saçlar, dilerseniz Tokyo tarzı saçlar… Tüm modeller sadece elinizdeki makası nasıl kullandığınıza bağlı. Mademki bu kadar iddialısınız. Buyurun saç kesme oyunu ile kendinizi ispat edin.
Continue reading

zombi ezmece oyna

Zombi Ezmece 2014
zombi ezmece oyna

Karşınıza yeni bir sayfa açılacak, bu sayfada ”buy new var” (yeni araba alın) basarak oyununuzu oynamaya başlayabilirsiniz. İnanılmaz zevkli ve hırs limiti yüksek olan bu oyunda, aldığınız aracı yön tuşları ile hareket ettirebilir ve kontrol edebilirsiniz. Sizde vakit kaybetmeden bu inanılmaz zevkli oyunu oynamaya başlayın.
Continue reading

Ağda Kayıtlı Değil Hatası

Büyük ücretler ödeyerek şık bir telefon alırsınız. Bir süre de kullanırsınız. Ancak hevesinizi dahi alamadan ağda kayıtlı değil hatası vermeye başlar. Mobil telefonların IMEI numarası aracılığıyla kayıtlı olması şarttır.

Aldığınız telefonun IMEI numarası vardır ve kayıtlıdır. Ancak yine de ağda kayıtlı değil hatası verebilir. Bu hatanın kaynağı bazen telefonunuz, bazen de sistem olabilir. Bu durumda sırayla ayarlar menüsü, bağlantılar, diğer ayarlar, mobil ağlar, ağ operatörlerine girin. Ağ operatörlerine geldikten sonra bir güncelleme başlatın. Ancak güncelleme öncesinde EFS yedeğini mutlaka geri yüklemeyi unutmayın.

Ayrıca cihazınız baseband rom iken siz kazara eski bir rom sürümüne geçiş yaptıysanız, bunu düzelterek de sorunu çözebilirsiniz.

http://www.teknolojikhaberler.org/agda-kayitli-degil-hatasi/

saç oyunları oyna

Selam arkadaşlar bu oyunda saç diğer oyunlarımızdan daha farklı çünkü saç modelleri bir...

Saç oyunları vasıtasıyla çocukların modaya olan ilgisi artıyor, kendilerine nasıl bakacaklarını da öğreniyorlar. Oyunların en güzel tarafı da somut deneyime yakın bir simülasyon deneyimi olması. Çocuklardan kimileri bu oyunlar sayesinde meslek seçimi konusunu dahi net düşünebilmekteler ve kuaförlüğü meslek olarak benimsemekteler.
Continue reading